Sprawdź, co o produktach Winncare mówią nasi klienci

Zastanawiasz się, czy produkty Winncare spełnią Twoje oczekiwania? Zobacz, co na ich temat sądzą pielęgniarki, fizjoterapeuci, opiekunowie i pracownicy medyczni, którzy korzystają z nich w codziennej pracy.

Hospicyjny Zakład Opieki Zdrowotnej w Koszalinie
W imieniu Hospicyjnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Koszalinie bardzo dziękuję za możliwość testowania materacy zmiennociśnieniowych Axtair One Plus oraz Axtair Automorpho Plus przez okres 30 dni. Podczas prezentacji użytkowania materacy okazało się, że są one bardzo łatwe w obsłudze dla personelu oraz są profesjonalnymi urządzeniami dedykowanymi dla pacjentów hospicjum. Już po kilku dniach użytkowania otrzymałam pozytywne opinie ze strony pacjentów jak i personelu. Główne zalety zgłaszane przez pacjentów to wygoda, dopasowywanie się do pozycji ciała oraz ciche działanie pompy. Personel docenia materace zmiennociśnieniowe przede wszystkim za prostą obsługę, łatwą dezynfekcję dzięki odpowiednim pokrowcom oraz system automatycznego pompowania. Personel pozytywnie ocenia materace także za możliwość regulacji wygodnego ułożenia, bez względu na pozycję pacjenta.
Grażyna Zięba
Dyrektor Placówki
Centrum Medyczne "BetaMed"
Po przetestowaniu materaca Axtair One Plus możemy z naszej strony potwierdzić, że pacjenci leżący na nim odczuwają większy komfort, ich dolegliwości bólowe są mniej nasilone, poprawia się ukrwienie i odżywienie skóry w okolicy odleżyn. Materac jest łatwy w użytkowaniu prze personel.
Janina Łowicka
Dyrektor ds. Medycznych
Katowickie Centrum Onkologii
Testowaliśmy materace przeciwodleżynowe zmiennociśnieniowe Axtair One® Plus. Spodobało nam się porządne wykonanie - trwałe pokrowce, dodatkowa gąbka oraz materiał, dzięki któremu dezynfekcja nie sprawiała problemu. Komory materaca są trwałe i mocne, a pompa działa bez przerwy i bez zarzutu. Poprzednie, konkurencyjne materace już po roku nie nadawały się do użytku. Pokrowce były zniszczone, a same materace nie spełniały już swojej profilaktycznej funkcji.
Pielęgniarka
Oddział Intensywnej Terapii
Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie
Podnośnik sufitowy Luna jest bardzo pomocny w dziale rehabilitacji. To co kiedyś robiliśmy własnymi siłami, teraz wykonuje podnośnik. Przede wszystkim odciąża pracownika w czasie pionizacji pacjenta, pomaga w rehabilitacji podopiecznych w ciężkim stanie. Mieszkańcowi daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W tym momencie nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez podnośnika sufitowego Luna. Znacznie poprawił nasze warunki pracy.
Magdalena Czepiel
Kierownik Działu Rehabilitacji
Środowiskowy Dom Samopomocy w Miliczu
W naszym ośrodku z podnośnika sufitowego Luna korzystamy podczas przenoszenia osób z wózka na materac rehabilitacyjny, ćwiczeń wykonywanych w sali terapeutycznej, kąpieli pacjenta czy zajęć relaksacyjnych. Dzięki podnośnikom rehabilitant nie potrzebuje dodatkowej osoby do pomocy, przygotowując pacjenta do rehabilitacji chodu, dzięki czemu może bardziej skupić na nim uwagę. Z kolei pacjent czuje się bardziej komfortowo i bezpiecznie. Komfort pracy odczuwają także pracownicy, którzy nie muszą dźwigać, narażać się na urazy kręgosłupa, bóle w nadgarstkach. Dzisiaj nie wyobrażamy już sobie pracy bez systemu szynowego i podnośników sufitowych. To bardzo nam ułatwia pracę z osobami z niepełnosprawnością sprzężoną.
Irena Sierpińska
Kierownik
Klient indywidualny, woj. warmińsko-mazurskie
Z podnośnikiem sufitowym jest po prostu łatwiej i bezpieczniej😊. W ostatnich miesiącach m.in. właśnie dzięki Waszej pomocy udało nam się zakupić dwa podnośniki sufitowe, za co bardzo dziękujemy. Obecnie planujemy zakup kolejnego, by móc wyposażyć dom w podnośniki w strategicznych miejscach, a tym samym usprawnić mojej mamie funkcjonowanie i pomóc tacie i innym osobom, które asystują im w codziennych czynnościach. Przedstawiciel firmy i montażyści potrafią doradzić w miarę możliwości.
Teresa Pachucka
Olsztyn
Stworzone w serwisie interankiety

Nasi klienci