Zobacz, gdzie
nasz sprzęt już pomaga

Od lat wspieramy pracowników medycznych i opiekunów osób z ograniczoną mobilnością w ich codziennej pracy, dostarczając niezawodny sprzęt rehabilitacyjny i wyroby medyczne oraz szkoląc z ich obsługi. Produkty Winncare znajdziesz w wielu szpitalach, zakładach opieki, domach pomocy społecznej, ośrodkach rehabilitacyjnych, domach prywatnych w całej Polsce. Aby pokazać, jak bardzo zmieniła się codzienna praca pielęgniarek, opiekunów, fizjoterapeutów oraz ich pacjentów poniżej przedstawiamy wybrane realizacje.
dom opieki łózka medyczne

Rezydencja Antonina – Dom Opieki Orpea w Piasecznie

Podopieczni Rezydencji Antonina w Piasecznie wypoczywają i śpią na bezpiecznych i komfortowych łóżkach Aerys, które wyposażone są w materace przeciwodleżynowe z pianki wiskoelastycznej Alova.
Podnośnik sufitowy Luna w dziale rehabilitacji DPS im. L. i A. Helclów w Krakowie

DPS im. L. i A. Helclów

W DPS pracownicy i podopieczni korzystają z 9 podnośników jezdnych Solar 175 i Helios 150 oraz 3 podnośników sufitowych Luna zamontowanych w łazienkach i w dziale rehabilitacji.
Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Fizjoterapeuci w centrum rehabilitacyjnym w Porąbce korzystają z nowczesnego urzadzenia Ergo Trainer, które pozwala na bezpieczniejszy i intensywniejszy trening.
WINNCARE_luna-8

Środowiskowy Dom Samopomocy w Miliczu

Pracownicy i podopieczni ośrodka w Miliczu mają do dyspozycji podnośniki sufitowe Luna, dzięki którym mogą bezpiecznie i wygodnie poruszać się po całej placówce.
podnośnik do rehabilitacji

Samodzielny Publiczny ZOL im. Królowej Karoli w Dobrodzieniu

Pracownicy ZOL-u w Dobrodzieniu mają do dyspozycji podnośniki sufitowe Luna, dzięki którym mogą bezpiecznie i komfortowo wykonywać codzienne czynności związane z opieką i pielęgnacją swoich podopiecznych.