Sprawdź naszą jakość!
Przetestuj sprzęt Winncare przed zakupem

1. Skontaktuj się z nami

Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i pozna Twoje potrzeby. Na tej podstawie zaprezentuje Ci ofertę i doradzi, które produkty Winncare będą najlepsze dla Twoich pacjentów i placówki.

2. Testuj

Nasz przedstawiciel pokaże, jak testowany sprzęt Winncare usprawnia pracę oraz przeszkoli pracowników z jego obsługi. Teraz macie kilka tygodni (czas trwania testów jest ustalany indywidualnie) na wypróbowanie jego możliwości. W razie pytań lub wątpliwości przedstawiciel Winncare jest do Waszej dyspozycji.

3. Podejmij decyzję

Gdy testy dobiegną końca, nadchodzi czas decyzji. Czy nasz sprzęt poprawił bezpieczeństwo i komfort pracy Twoich pracowników i pacjentów? Jeśli tak, zdecyduj się na jego zakup. Jeśli stwierdzisz, że Twój ośrodek potrzebuje czegoś innego, możesz wypróbować inne modele, a przetestowany sprzęt oddać bez żadnych konsekwencji.  

Nasi przedstawiciele

Dariusz OlipraDyrektor handlowy

ZASIĘG W REGIONIE: cała polska

Dariusz BogdanowiczKey Account Specialist

ZASIĘG W REGIONIE: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, północna część województwa wielkopolskiego do wysokości A2

Arkadiusz GlapkaKey Account Specialist

ZASIĘG W REGIONIE: dolnośląskie, opolskie, lubuskie, południowa część województwa wielkopolskiego do wysokości autostrady A2

Gabriel KolasaKey Account Specialist

ZASIĘG W REGIONIE: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie

Maciej PestaKey Account Specialist

ZASIĘG W REGIONIE: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie

Szukasz wiedzy o opiece i rehabilitacji?
Odwiedź Akademię Winncare

Szukasz wiedzy o opiece i rehabilitacji? Odwiedź Akademię Winncare