Program testowania materacy przeciwodleżynowych
WINNCARE

Materace dostępne do testowania

Kto może wziąć udział w programie?

Program skierowany jest do szpitali, Domów Pomocy Społecznej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, Hospicjów, a także innych ośrodków zajmujących się opieką długoterminową i paliatywną. 

materac przeciwodleżynowy

Jak dołączyć do programu?

By wziąć udział w programie, należy skontaktować się z naszymi doradcami. Pomogą oni dobrać najlepsze rozwiązania, przeprowadzą przez formalności i dostarczą wszelkich niezbędnych informacji o korzystaniu z materacy Winncare.

Podziel się z nami opinią

Wszystkie placówki i ośrodki, które biorą udział w programie, zobowiązane są do wypełnienia ankiety. Pomoże nam doskonalić naszą ofertę i lepiej dostosować ją do oczekiwań instytucji opiekuńczych oraz samych pacjentów. 

"Już po kilku dniach użytkowania otrzymałam pozytywne opinie ze strony pacjentów jak i personelu. Główne zalety zgłaszane przez pacjentów to wygoda, dopasowywanie się do pozycji ciała oraz ciche działanie pompy. Personel docenia materace zmiennociśnieniowe przede wszystkim za prostą obsługę, łatwą dezynfekcję dzięki odpowiednim pokrowcom oraz system automatycznego pompowania. Personel pozytywnie ocenia materace także za możliwość regulacji wygodnego ułożenia, bez względu na pozycję pacjenta."
Hospicyjny Zakład Opieki Zdrowotnej w Koszalinie
Grażyna Zięba - Dyrektor Placówki
"Testowaliśmy materace przeciwodleżynowe zmiennociśnieniowe Axtair One® Plus. Spodobało nam się porządne wykonanie - trwałe pokrowce, dodatkowa gąbka oraz materiał, dzięki któremu dezynfekcja nie sprawiała problemu. Komory materaca są trwałe i mocne, a pompa działa bez przerwy i bez zarzutu. Poprzednie, konkurencyjne materace już po roku nie nadawały się do użytku. Pokrowce były zniszczone, a same materace nie spełniały już swojej profilaktycznej funkcji. "
Katowickie Centrum Onkologii
Oddział Intensywnej Terapii

Dariusz OlipraSALES MANAGER

kos

Katarzyna OsuchowskaSales and Marketing Specialist