Oferta pracy

  1. Home

Miejsce pracy:

Jasień

Zadania i obowiązki:

  • zapewnienie kompleksowej obsługi eksploatacyjnej nieruchomości (zagwarantowanie bieżącej konserwacji nieruchomości), terminowe przeprowadzanie przeglądów stanu nieruchomości i urządzeń (przeglądy budynków, instalacji, innych) przez uprawnione osoby, szybka reakcja i sprawne usuwanie pojawiających się awarii
  • prowadzenie dokumentacji w w zakresie wszystkich obszarów, w których jest ona obsługiwana – dokumenty związane ze stanem technicznym budynku, ich eksploatacja oraz archiwizacja
  • zbieranie ofert w przypadku inwestycji infrastrukturalnych (np. naprawa dachu, wymiana drzwi, wymiana podłogi)
  • nadzór i pomoc przy remontach oraz renowacjach budynków, budowli i inwestycjach
  • zapewnienie regularnych przeglądów maszyn i narzędzi
  • gospodarowanie odpadami, przygotowanie raportów
  • współpraca z BHP dot. zakresu PPOŻ
  • nadzór nad flotą samochodową

Oczekujemy:

  • uprawnienia elektryczne powyżej 1kV lub bez ograniczeń, kontrolno-pomiarowe
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w wykonywaniu prac instalacyjno-montażowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w szybko rozwijającej się organizacji o dużej renomie i rozpoznawalności branżowej
  • możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (z podaniem stanowiska na jakie aplikacja jest składana) pocztą elektroniczną na adres: erg@winncare.pl

Przesłane aplikacje powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Winncare Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r. poz. 1182 ze zmianami).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.